با امید عقرب را بکش!

منتشرشده: 2007/11/27 در متفرقه, اجتماعی, سرطان

مدتی هست که امین ثابتی گروهی رو در فیس بوک ایجاد کرده به نام مبارزه با سرطان.
من هم وقتی دعوت نامه ی این گروه رو دیدم فورا عضو شدم! چون خودم به شخصه این بیماری رو در وجود دو نفر دیگه دیدم و میدونم چه عوارضی-خصوصا روحی- داره.
در خانواده ی ما دو نفر به سرطان مبتلا شدن که یکی خوشبختانه بهبود پیدا کرد(کاملا) و متاسفانه نفر دوم که مادربزرگم باشه فوت کرد.
اصلا بگذارید قضیه ی مادربزرگم رو نقل کنم این نصف شبی، حوصله ی درس رو هم ندارم 🙂
حدود ۷ سال پیش مادربزرگم شکایت میکرد که وقتی چیزی میخوره راحت از گلوش پایین نمیره.بعد از مراجعه به دکتر و آزمایشات مختلف متوجه شدیم مبتلا به سرطان مری شده و متاسفانه بدخیم هم هست.
به پزشک های زیادی مراجعه کردیم که همگی وجود سرطان رو تائید میکردن! به هر حال از اون روز قرار بر این شد که کسی اسم سرطان رو جلوی مادربزرگ نیاره.ایشون هم چون به کل بی سواد بود، چیز زیادی نمی دونست جز خاطراتی از اهل فامیلشون که علائم بیماری شون یه جورایی شبیه همین بود.
به هر حال دکترها دو راه به ما پیشنهاد کردن.یکی عمل جراحی و برداشتن غده که باعث میشد راه غذا خوردن باز بشه، منتها این غذا خوردن فقط سه ماه طول می کشید! یعنی بعدش فوت!!! و راه دوم اینکه فقط شیمی درمانی و زنده ماندن تا ۶ ماه.
بعد از بحث و جدل های زیاد مادر بنده پاشو تو کفش کرد که عمل بی عمل! و معتقد بود از عمل زنده بیرون نمیاد که حالا ۳ ماه هم زنده بمونه.
فلذا مخالفت سرسختانه ی مادرم بقیه رو هم به طرز عجیبی متقاعد کرد که عمل رو بی خیال بشن.
بعد از اون قضیه شیمی درمانی شروع شد و کم کم موهای مادر بزرگم ریخت والبته هر روز هم لاغرتر میشدن و به علت گرفتگی مری و بزرگ شدن غده، غذا خوردن سخت و سخت میشد و البته همواره استفراغ و سرفه هم بود. تا اینکه اواخر تنها غذای ایشون آمپول و سرم بود
منتها چیزعجیب، روحیه ی مادر بزرگم بود که معتقد بود بیماریش خوب میشه! یعنی حتی فکر مرگ رو هم نمیکرد اگرچه موقع خواب اشهد رو همیشه طبق روال همیشگی(قبل از موضوع سرطان) میگفت و می خوابید.
خلاصه اینکه این مادر بزرگ ما که حدود ۵ سال مهمان ما هم بود و یکی از کارهای من گرفتن زیر بغلش و بردنش به مستراح بود،
درست ۱ سال و۴ ماه پیش فوت کرد!!! یعنی ۶ ماه تبدیل به ۶ سال و ۶ ماه شد.
غرض از این زیاده گویی این بود که بهترین راه مبارزه با سرطان، دادن امید به بیماران هست.اینکه زیاد به این بیماری فکر نکنن و اون رو به عنوان جزئی از زندگی شون بپذیرن.
امید دشمن سرطان است
نکته: اسم بیمارستان مخصوص سرطانی ها در ارومیه ، امید هست.چه اسم خوبی 🙂
نکته ۲ : یکی از علت هایی که مادربزرگم دچار این سرطان شد به عادت غذایی ایشون بر میگشت.یعنی چای رو خیلی خیلی داغ می نوشید!!! طوری که حتی من نمی توتنستم استکان رو تو دستم بگیرم! قابل توجه سلما ، که عشق چایی تشریف دارن. البته خدا به دور

وبلاگ مبارزه با سرطان

پ ن : کمی با نرم افزار Inkscape ور رفتم و برای اولین بار یه چیزی درستم کردم که شد این:

مبارزه با سرطان

اینم لینک فایل SVG ! زیاد جالب نیست ولی به هر حال برای اولین کار بد هم نشده 🙂
توضیح:وردپرس فایل svg رو آپلود نکرد.منم رودست زدم بهش و فرمتش رو jpg کردم.کافیه بعد از دانلود فرمتش رو عوض کنید 😀
از این کارا نکنید ها! بده!!!

Technorati Tags:

Powered by ScribeFire

دیدگاه‌ها
 1. امین ثابتی می‌گوید:

  سلام:
  از اینکه به وبلاک مبارزه با سرطان لینک دادی واقعاً ممنونم. اگر می​توانی در این وبلاگ همکاری کنی حتماً به من اطلاع بده. در ضمن اگر می​توانی این آدرس را به تمامی دوستان و آشنایانتان بده تا شاید حتی شده یک نفر را نجات دهیم.
  منتظر همکاری شما و سایرین هستم.

 2. امین ثابتی می‌گوید:

  لوگویی که درست کردی را به عنوان یکی از لوگوهای طراحی شده در گروه آپلود کردم.

 3. Saeid می‌گوید:

  سلام امین
  بابا کارت دارم
  آی دیت چیه؟
  این آی دی من در :
  یاهو: saeid_zebardast
  جی میل : saeid.zebardast

  منتظرم ها
  مرسی پیشاپیش

 4. تخته سیاه می‌گوید:

  خدا رحمتشون کنه . به احترام ایشون ، واسه ات جدا جواب نظرتو میدم .

 5. تخته سیاه می‌گوید:

  می گوییم خیلی دلتان می خواست آذر اسم دختر شر و شور همسایه تان باشد ها ؟! اما کور خوانده اید . آن هم بد جور ! آذر همین ماه آخر فصل پاییز خودمان است .
  چشمتان نزنیم ما فکر می کردیم فقط بلدید بروید یک شاخ گاوی چیزی برای زندگی پیدا کنید ، و آنجا هی قربان صدقه ی لینوکس و اینها بروید ؛ تو نگو اطلاعات نجومی و جغرافیایی تان هم بسیار زیاد است . ( رجوع کنید به شب یلدا . نظرات وبلاگ تخته سیاه . خط چهار . نوشته ی amin )

  بعد هم به این آقای میرزا ملک الدوله ی عشقی زاده ی شانزه لیزه ای از قول ما بفرمایید چرا نمی آیند با خودمان چت کنند تا حسابی روشنشان کنیم !؟

  بابا حالا خوب است ما صدر مطلبمان نوشته بودیم » تولد » … که این روزها از بس چیزهای عجیب و غریب و جورواجور شنیدیم تغییرش دادیم به یک چیز دیگر ! ما در روز چهارم آذر ماه از سنه ی …
  به دنیا آمدیم . خواستیم به این مناسبت به خودمان یک حالی داده باشیم . این بود که یک شعری انشا کردیم و نوشتیم رو ی تخته سیاه . همین . این که دیگر این همه صغری کبری چیدن نداشت !….. ( » صغری » و » کبری » اسم دخترهای همسایه تان نیست ها . یک چیزی ست که مربوط به منطق می شود . که ما درست نمی دانیم . گفتیم ، بعدا دردسر نشود ! )

 6. yasamin.z می‌گوید:

  بيماري سرطان، تجربه ای است که امروزه بسياري را در سطح جهان درگير خود نموده است.
  اثرات عميق دوره درمان که در جسم و روح فرد بهبوديافته و نزديکانش باقي مي ماند قسمتي از اين تجربه هستند.
  شفا، سلامت و بازگشت به زندگي روزي است که هر همتجربه اميدوار است که دير يا زود فرا رسد. چالش بزرگ در اين دوران پايداري اميد است. در اين راه چه بهتر که همراه و هم دم داشته باشيم.
  موسسه سپاس با هدف اطلاع رسانی، آموزش، حمایت، و گردهم آوردن افراد بهبودیافته و خانواده هایشان و همچنین افرادی که یکی از عزیزان خود را در طی این تجربه از دست داده اند تاسیس شده است.

  http://www.sepas.org
  شما هم می توانید به موسسه ”سپاس“ بپیوندید و به شکرانه سلامت خود به ديگران ياري رسانيد.

 7. abdarmani می‌گوید:

  فرآیند شناخت و درمان سرطان با طب آب درمانی متد(امساک ازخوردنیها + نوشیدن آب خالص):

  الف – فرآیند شکل گیری تومورهای سرطانی :
  بدن انسان از مقدار بسیار زیادی سلول بوجود آمده است و وقتی انسان از طریق های مختلفی مانند آلودگی هوا ، سیگار کشیدن ،مشروبات ، مواد مخدر ، غذاهای نا مناسب و آلوده ( غذاهای آماده و محصولات کارخانه ایی که مواد شیمیایی افزودنی به آنها اضافه نموده اند )، مصرف سبزیجات و میوه جاتی که سم پاشی شده اند (بعضی از انواع سم ها و آفت کش ها که حتی با شستن و ضدعفونی کردن هم پاک نمی شوند و آن آفت کش ها و سم ها به داخل نسوج گیاهان و میوه ها نفوذ کرده اند )،آلودگی آب آشامیدنی (کلر و … ) ، استرس ها و تنش های روانی بطور مرتب سمومی را وارد بدن می کنند .
  بدن انسان همیشه در حال سم زدایی است . وقتی انسان از طریق هایی که گفته شد آلودگی ها و سموم را وارد بدن می کند در بعضی مواقع مقدار آلودگی ها آنقدر زیاد است که دیگر بدن نمی تواند تمام آنها را خارج بکند و برای اینکه این سموم وارد اعضای حیاتی مانند قلب و مغز نشوند قسمتی از سلولهای بدن شروع می کنند به جمع کردن این سموم و سموم را در خود انباشته می کنند ( سموم را می بلعند ) تا به اعضای حیاتی بدن صدمه وارد نشود و وقتی این سلولها دیگر جایی برای انباشته کردن سموم نداشته باشند شروع به تکثیر سلولهای جدید ( اضافی ) می کنند تا این سلولهای اضافی نیز این روند بلعیدن را ادامه بدهند و نگذارند که این سموم به اعضای حیاتی برسند و این روند تکثیر و رشد سلولهای اضافی برای بلعیدن سموم آنقدر ادامه پیدا می کند که در نهایت تبدیل به تومورهای سرطانی می شود و بدین صورت سرطان شکل می گیرد . و ملاحظه می کنید که سرطان خود یک مکانیسم دفاعی بدن است که مانع از ورود سموم مختلف به داخل اعضای حیاتی بدن می شود زیرا اگر این سموم که وارد در جسم انسان می شود بلافاصله در مغز داخل شوند یا فلج مغزی و یا مرگ انسان را بدنبال دارد و در حالی که این مکانیسم دفاعی بدن ( تکثیر سلولهای جدیدواضافی برای بلعیدن سموم ) این فرصت را به انسان می دهد تا بتواند مرگش را به تأخیر اندازد و فرصت داشته باشد تا دوباره سلامتی اش را بدست آورد .

  ب- فرآیند درمانی سرطان در پزشکی رایج :
  پزشکی رایج برای درمان سرطان ، جراحی را بکار می برد تا با از بین بردن سلولهای سرطانی سلامتی را به شخص باز گرداند و با انجام جراحی بافتها و سلولهای سالم و عصبها را از بین می برد و چون نمی تواند عامل اصلی و اساسی بوجود آمدن سرطان (سموم) را از بین ببرد لذا بعد از مدتی دوباره سرطان عود می کند و در همان ناحیه از بدن که قبلاً درگیر بوده و یا در نواحی اطراف این تومورها دوباره رشد کرده و اینبار پس از دوره کمون به یکباره شاهد هستیم که بیمار را به کام مرگ فرو می برد.
  همچنین پزشکی رایج ، از شیمی درمانی – پرتو درمانی ، هم برای معالجه این بیماری استفاده می کند و با انجام شیمی درمانی ، داروهای شیمیایی که سم مهلک هستند را وارد بدن بیمار می کنند و باعث می شوند تا کل جسم بیمار پر از سموم شود و مسمومیت تدریجی ایجاد کند . و چون عامل اصلی بوجود آمدن تومورهای سرطانی ( سموم ) را هدف قرار نداده است بار دیگر پس از طی دوره کمون همین تومورها از همان محل قبلی و یا جای دیگر بدن ( متاستاز ) بطور خاموش و بدون علائمی رشد می کند و بیمار را به کام مرگ فرو می برد .

  ج- فرآیند درمانی سرطان با طب آب درمانی ( امساک + آب ) :
  اما در طب آب درمانی ابتدا این سموم را از داخل سلولهای درگیر تخلیه می کنیم و وقتی این سموم انباشته شده در سلولهای اضافی ( سلولهای سرطانی ) را با طب آب درمانی خارج کردیم ، می ماند خود همین سلولهای اضافی و تکثیر شده که خود بدن بطور خوکار آنها را تخلیه می کند ( وقتی سموم تخلیه شدند بدن دیگر نیازی به این سلولهای تکثیر شده ندارد و لذا این سلولها را هم با آب از بدن تخلیه می گردد ) و در نهایت نه دیگر سمومی وجوددارد ونه سلولهای اضافی ( سلولهای سرطانی ) که برای بلعیدن سموم تولید شده بودند .
  و بدینوسیله با طب آب درمانی سرطان معالجه می شود .و این فرآیند درمانی سرطان با طب آب درمانی در متد ( امساک از تمام غذاها و میوه ها + نوشیدن آب خالص ) در مدت 10 الی 40 روز ( گاهی هم بیشتر ) طول می کشد و ملاحظه می کنید که بیماری مهلکی چون سرطان در مدت کوتاهی و بدون استفاده از هیچ نوع داروی شیمیایی و یا اعمال جراحی ولی بصورت کاملاً طبیعی درمان می شود . و این وب سایت علمی – درمانی این نوید را به تمامی جهانیان می دهد که بیماریهای لاعلاجی مانند سرطانها را تحت نظر متخصص این طب ( استاد حسن جلالیان ) درمان می شوند.

  با تقدیم بهترین آرزوها
  متخصص طب آب درمانی در متد ( امساک + آب )
  حسن جلالیان

  جهت استفاده از مقالات بخش انگلیسی سایت به آدرس زیر مراجعه نمایید:

  Watertherapy Articles

  http://www.abdarmani.com

  http://www.water-medicine.com

 8. abdarmani می‌گوید:

  هو الشافی
  با تقدیم بهترین سلامها و درودها

  وب سایت علمی-درمانی شفاگر اولین و تنها پایگاه اینترنتی طب آب درمانی در متد ( امساک از تمام خوردنیها + نوشیدن آب )

  این پایگاه اینترنتی افتخار دارد تا روشی نوین و کاملاً طبیعی برای درمان بیماریها و مخصوصاً بیماریهای لاعلاج را به جهانیان معرفی و عرضه نماید .
  در این روش درمانی خاص بیمار توسط متخصص این طب ( حسن جلالیان ) در مدت 10 الی 40 روز معالجه می شود . در این روش درمانی ، نیازی به هیچ نوع داروی شیمیایی و یا اعمال جراحی نیست و بیمار در دوره درمانی بین 10 الی 40 روز باید بر طبق دستورات خاص متخصص این طب از تمام خوردنیها امساک نماید و فقط آب خالص بیاشامد . در این روش اختصاصی ، بیماران کاملاً طبیعی درمان می شوند و این نوید به تمام جهانیان داده می شود که بیماریهای لاعلاجی مانند ( سرطانها ، پسوریازیس و … ) در مدت کوتاهی و بدون هیچ عوارضی معالجه می شوند . در این روش درمانی این بیماریها در مدت 10 الی 40 روز معالجه می شوند :
  1- انواع سرطانها
  2- بیماریهای پوستی
  3- بیماریهای دستگاه گوارش
  4- ناتوانی های جنسی مردانه ( انزال زودرس ، ضعف آلت تناسلی و … )
  5- بیماریهای مفاصل ( استرامپل ، آرتروز ، نقرس و … )
  6- بیماریهای دستگاه تناسلی و مجاری زنانه ( عفونت های رحم و مثانه ، کیست تخمدان و …)
  7- بیماریهای ستون فقرات ( دیسک گردن و کمر و … )
  8- بیماریهای کبدی ( عفونت ها ، سیروز کبدی ، هپاتیت و … )
  9- بیماریهای کلیوی
  10- بیماریهای دستگاه تناسلی و مجاری مردانه ( پروستات ، سوزاک،ضعف بیضه ها و … )
  11- بیماریهای غدد داخلی ( دیابت و … )
  12- بیماریهای عروق
  13- بیماریهای مجاری تنفسی( آسم ، گواتر و … )
  14- انواع دملها و زخم های عفونی
  15- پیری زودرس.
  برای درمان با این طب طبیعی ( امساک از خوردنی ها + نوشیدن آب ) عضو سایت شوید تا مراحل درمانی توسط متخصص طب آب درمانی برایتان صورت گیرد .

  **برای اطلاع از هزینه های درمانی روی این قسمت کلیک نمایید.**

  وب سایت علمی- درمانی و به زبان فارسی :
  http://www.shafagar.com
  http://www.abdarmani.com
  همچنین وب سایت علمی – درمانی استاد جلالیان در طب آب درمانی و در متد ( امساک از خوردنی ها + نوشیدن آب ) به زبان انگلیسی و برای تمام جهانیان راه اندازی شده است .

  Website on method ( fasting + drinking water ):

  http://www.water-medicine.com

  .براي کسب اطلاعات بيشتر و يا درمان عضو شويد

  كليه حقوق اين پايگاه متعلق به متخصص طب آب درماني استاد حسن جلاليان مي باشد.
  ارتباط با مدير پايگاه: Info@Shafagar.Com – تعداد بازديدکنندگان: 59662

 9. abdarmani می‌گوید:

  Process of cancer recognition and therapy with water therapy medicine
  A- process of formation cancer tumors :
  Human’s body come into existence of a lot of cells and when human enter poisons regularly and in various ways ‚ such as air pollution ‚ smoking ‚ alcoholic liquors ‚ narcotic substances ‚ infected and unsuitable foods
  (ready foods and factory products which was added increasing chemical matters ) . the use of sprayed vegetables and fruits ( some of different poisons and pesticides which they was not cleaned with washing and disinfectant ‚ because the pesticides and poisons was infiltrated to tissues of plants and fruits ) ‚ drink water pollution ( chlorine ) ‚ stresses and pyschological pressures .
  Human’s body is always removing poisons . when human enter pollutions and poisons in their bodies in some case ‚ the quantity of pollution is very high ‚ which body cannot send them out and in order that this poison do not enter the vital members ‚ such as heart and brain ‚ part of body’s cell start to collect the poisons ‚ and they store the poisons in them ( they swallow the poisons ) until ‚ the poisons don’t hurt to vital members and when those cells don ,t have any space to collect the poisons ‚ they began to increase new cells ‚ until these new cells continue to swallow ‚ they don’t allow to the poisons arrive to vital members and this trend of increasing and growing of new cells for swallowing of poisons continue so much that finally become changed to cancer tumors and cancer was formed . you observe that cancer is a defensive mechanism of body , which it prevent to enter the various poisons to vital members of body . Because , if this poisons , which enter the body , enter immediately the brain , the resultis piping paralysis or death , which the defensive mechanism of body ( increasing of new and added cells for swallow the poisons ) allow to human to delay his death and he have a opportunity to have health .

  B- process of therapy of cancer with new medicine :
  New medicine use surgery for cure the cancer until it remove the cancer cells and he become health and it remove safe cells and tissues and nerves with surgery and because it can not remove basic and principle factor of cancer ( poisons ) , so after period the cancer returns and this tumors in the same part of body , which was captured before or in arround parts , regrow and this time , after incubation period , the patient will be dead .
  New medicine also use chemo therapy , radio therapy to cure the disease , by the use of chemo therapy , it enters fatal chemical drugs in to the body and it causes that total body of patient became full of poisons and it produce gradual poisoning . Because , it is not aim to basic factor of cancer tumors (poisons ) , next time , after incubation period , this tumor was growing with out any signs in that place or in other place and they cause the patient dead .
  C – process of therapy of cancer with water therapy :
  But in water therapy medicine , first the poison was evacuted of cells , and when we send the poisons out of added cells(cancer cells)with water therapy medicine , the body , itself send the increased and added cells out automatically ( when poison was evacuted , body don’t need to this increased cells , then it send this cells out with water ) and finally there is not any poisons nor added cells ( cancer cells ) , which they were produced because of swallowing poisons and thus cancer was cured by water therapy .

  Written by : Hassan Jalalian, specialist of water therapy medicine.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s